Robbie zaśpiewa charytatywnie 12 września

Koncerty

Robbie Williams, James Blunt, Plan B, Alexandra Burke oraz wielu innych wykonawców zaśpiewa na koncercie charytatywnym 12 września na stadionie Twickenham Londynie.

Trwają rozmowy z kolejnymi artystami i zespołami, które mają pojawić się na scenie. Wśród nich są m.in.: Pixie Lott, Kasabian, Stereophonics i JLS.

Koncert transmitowany będzie przez telewizję BBC One. Przewiduje się, że będzie to największe tego typu wydarzenie od czasów Live Earth w 2007r. Organizatorzy liczą na 60 tys. widownię na stadionie oraz miliony przed telewizorami.

Pieniądze zebrane podczas koncertu zostaną przekazane fundacji „Pomoc Bohaterom” wspierającej rannych brytyjskich żołnierzy, personel cywilny oraz rodziny poszkodowanych. Na koncercie pojawi się także książę William i jego przyjaciele z wojska.

– Chłopcy i dziewczęta, którzy po odniesionych ranach na wojnie wracają do zdrowia nie zostaną zapomniani. Gdziekolwiek teraz są – ten koncert jest dla nich i chcemy by ich w pewien sposób wzmocnił – powiedział Bryan Parry, przedstawiciel fundacji „Help for Heroes”.

Koncert na stadionie Twickenham Londynie jest pierwszym tak dużym wydarzeniem poświęconym zbiórce pieniędzy dla brytyjskich wojskowych. Bilety na koncert będą w sprzedaży od 4 sierpnia poprzez stronę internetową Ticketmaster. (za:  interia.pl)

Koncert Robbie Williams

Tagged