Robbie Williams ożenił się z Aydą Field

Życie osobiste

Robbie Williams stanął na ślubnym kobiercu. Piosenkarz podczas kameralnej ceremonii na wyspie Santa Catalina w Kalifornii powiedział sakramentalne „tak” Aydzie Field. Robbie William spotyka się z nią od 2006 roku.

Pod koniec listopada 2009 roku wokalista zdecydował się poprosić Aydę o rękę. Swoją propozycję nieoczekiwanie przedstawił podczas audycji radiowej na żywo. Tutaj mamy kolejny zwrot akcji – po kilku godzinach pojawiło się oficjalne oświadczenie rzecznika wokalisty, z którego dowiedzieliśmy się, że cała sytuacja była żartem. Do zaręczyn ostatecznie doszło w okolicach Bożego Narodzenia, a brytyjskie media od razu zaczęły spekulacje, kiedy i gdzie odbędzie się ślub gwiazdorskiej pary.

„Robbie i Ayda od dawna są w sobie niesamowicie zakochani. Spędzają razem prawie każdą minutę każdego dnia. Są nierozłączni” – zdradził znajomy Robbiego i Aydy, jak donosi serwis WENN.

Williams kiedyś powiedział, że jego obecna małżonka jest dla niego idealną towarzyszką życia. „Nazywam ją moim szwajcarskim scyzorykiem, bo tak o niej myślę – ona potrafi zrobić wszystko. Uczyła się, aby zostać prawniczką, a została aktorką komediową”.

Williams ma na swoim koncie związki z wieloma znanymi kobietami, w tym Nicole Appleton (z girlsbalndu All Saints), obecnie żoną jego odwiecznego rywala na scenie muzycznej – Liama Gallaghera, oraz modelką Rachel Hunter. (źródła: PAP i Interia.pl)