O Stronie

Robbiewilliams.pl pod różnymi postaciami istnieje od 2002 roku. Jej początkowa nazwa to ‚ROCK DJ’ strona była umieszczona na bezpłatnym serwerze republika.pl. Kolejnym etapem było przeniesienie strony na hosting komercyjny jesienią 2004 roku. Strona zmieniła wtedy całkowicie design oraz powstało forum dyskusyjne. Od 9. kwietnia 2005 r. strona dostępna jest pod adresem www.robbiewilliams.pl z dostępną angielską wersją językową strony.

Prawa autorskie zamieszczonych na stronie materiałów (teksty, fotografie, grafiki i wszelkie inne) należą do ich właścicieli. Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody ich właścicieli jest nie zgodne z prawem Polskim i innych państw. Jeśli uważasz, że zamieszczone tu materiały naruszają Twoje prawa autorskie – prosze skontaktuj się z nami.

‚Robbie Williams’ jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Roberta Williamsa.

Na witrynie robbiewilliams.pl nie ma treści, które są sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym, nawołujące do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej. Na stronie nie znajdują się pliki do nagrań muzycznych i innych do których strona nie posiada praw autorskich. Na robbiewilliams.pl nie znajdują się odnośniki do stron prezentujących treści pornograficzne, treści naganne moralnie i uważane powszechnie za nieetyczne.

Robbiewilliams.pl jest stroną nieoficjalną. Nie ma możliwości przekazywania korespondencji Robbiemu Williamsowi ani żadnej osobie z jego firmy, wytwórni płytowej, czy grupie muzycznej.

Ta strona jest prywatną własnością. Każdy kto publikuje tu swoje komentarze, wpisuje się do księgi gości, wysyła posty na forum lub przesyła materiały na konto email właściciela jednocześnie rezygnuje z praw majątkowych do nich. Prawa autorskie autora treści są zachowane. Jednak właściciel witryny robbiewilliams.pl zastrzega sobie prawo do dowolnego dysponowania przesłanymi materiałami. Nie usuwaniem ich na żądanie autora lub poprawianie. Korzystając ze stron zrzeszonych w ramach domeny robbiewilliams.pl i szczeólnie na  forum robbiewilliams.pl/forum akceptujesz te warunki.