Williams musi publicznie przeprosić ex-menadżera

Życie osobiste

Nigel Martin-SmithRobbie Williams musi publicznie przeprosić Nigela Martina-Smitha, Menadżera Take That w latach 1990-1995. Tak orzekł sąd w Wielkiej Brytanii.

Robbie musi też ponieść koszty rozprawy sądowej. A wszystko to przez piosenkę „The 90s” w której Robbie śpiewał o tym, że Nigel okradał zespół z pieniędzy (Robbie dokładnie śpiewał „ripped off”- dosłownie obdzierać z pieniędzy).

Nigel chciał jednak pójść na ugodę w Williamsem. Na początku przekonywał go, żeby nagrał piosenkę jeszcze raz zmieniając tekst piosenki. Kiedy ten się nie zgodził nalegał na spotkanie w 4 oczy z Robbiem. Chciał wyjaśnić sprawy z pierwszej połowy lat 90, Robbie znów odmówił. W końcu Nigel zaakceptował listowną korespondencję z Robbiem. Ten jednak odmówił kolejny raz.

Sąd orzekł, że Robbie musi publicznie przeprosić i stwierdzić, że tekst nie powinien być odbierany dosłownie i nie reprezentuje jego opinii o byłym menadżerze Take That. Nigel kwituje sprawę „Robbie zgodził się mnie publicznie przeprosić i zapłacić koszty rozprawy (…) Na prawdę jest mi przykro, że musiało do tego dojść”.