Koncert w Warszawie odwołany

Koncerty, News

Live Nation anulowało przyszłoroczny koncert Robbiego Williamsa na PGE Narodowy w Warszawie. W lakonicznym oświadczeniu pisze o problemach logistycznych i technicznych. Uważamy jednak, że problemem była bardzo słaba sprzedaż biletów na koncert Robbiego na Narodowym. Bardzo trudno jest w Polsce wypełnić tak duży obiekt. Udało się to bardzo popularniej Rihannie w sierpniu tego roku, jednak jej popularność w Polsce w porównaniu do popularności Williamsa jest kilkakrotnie większa. Różnice między zainteresowaniem koncertem Robbiego i Rihanny widać dobrze na ilości zapytań o koncert w wyszukiwarce google: https://www.google.pl/trends/explore?date=today%2012-m&geo=PL&q=robbie%20williams%20koncert,rihanna%20koncert. Dlaczego nie próbowano zorganizować koncertu Williamsa na mniejszym obiekcie w Polsce? Nie wiemy.

Poniżej oświadczenie od Live Nation:

Z wielkim żalem i smutkiem firma Live Nation informuje, że z powodu niezależnych od artysty problemów logistycznych i technicznych, koncert przewidziany na 13 sierpnia 2017 na warszawskim PGE Narodowym został odwołany.
Każda osoba, która zakupiła bilet będzie mogła:
1. ubiegać się o całkowity i natychmiastowy zwrot pieniędzy
2. wymienić zakupiony bilet na koncert w Pradze 19 sierpnia 2017 roku lub koncert w Budapeszcie 23 sierpnia 2017 roku oraz otrzymać zwrot 30% kwoty od zakupionego pierwotnie biletu.
Fani, którzy kupili bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży, mogą dokonać zwrotu w punktach już od dnia dzisiejszego (19 grudnia 2017). Prosimy o zabranie ze sobą biletu oraz paragonu fiskalnego.
Fani, którzy zakupili bilety za pośrednictwem strony internetowej proszeni są o kontakt z bileterią, za pośrednictwem której zakupili bilety oraz podanie: numer ID zamówienia, imię i nazwisko:
fani, którzy kupili bilety przez stronę internetową eventim.pl proszeni są o kontakt z info@eventim.pl
fani, którzy kupili bilety przez stronę internetową livenation.pl / ticketmaster.pl proszeni są o kontakt z info@ticketmaster.pl
fani, którzy kupili bilety przez stronę internetową ticketpro.pl proszeni są o kontakt z bilety@ticketpro.pl.
Zwrot biletów możliwy do 31 stycznia 2017 roku.

koncert Stadion Narodowy odwołany Robbie Williams Warszawa
Zdjęcie: Mateusz Włodarczyk, udostępnione na licencji: Creative Commons.