Robbie Williams ma ataki paniki

News

Jak podaje portal Interia.pl Wiliams zanim wydał płytę „Reality Killed The Video Star”, miał długą przerwę w koncertowaniu. Gdy przyszło promować album, nie wszystkie jego występy były na miarę oczekiwań. Pete Williams tłumaczy to niespodziewanym nawrotem paraliżującej tremy. Dlatego też mocno namawiał syna, by zdecydował się na powrót do boysbandu Take That.

Przypomnijmy, że w czwartek, 15 lipca, Williams wraz z pozostałymi wokalistami Take That: Garym Barlowem, Markiem Owenem, Howardem Donaldem i Jasonem Orangem, oficjalnie poinformowali o powrocie Robbiego w szeregi grupy. W listopadzie zespół wyda nowy album, by w 2011 roku wyruszyć w trasę koncertową. Według nieoficjalnych informacji Williams zarobi na tym ok. 15 milionów funtów.

„Z chłopakami z zespołu trema nie będzie już przeszkodą. Wiem, że nie radził sobie z nią ostatnio. Ale teraz znów będzie miał wsparcie ‚braci’ z grupy. To wspaniale, że wrócił do Take That. To będzie dobry rok dla Robbiego. Występując solo, można popaść w samotność” – uważa Pete Williams. Jego zdaniem tournee Take That będzie się różniło od dawnych tras boysbandu:

„Oni wszyscy mają już żony, Robbie ma dziewczynę. Są bardziej dojrzali. Nie będzie już tak dziko, jak kiedyś bywało” – twierdzi tata Robbiego.