Williams wraca do Take That

Take That

To już potwierdzone – Robbie Williams wraca do kolegów z Take That i nagrywa z nimi nowy album.

– Plotki są prawdziwe… Take That w oryginalnym składzie komponują i nagrywają nowy album. Po miesiącach spekulacji Gary Barlow, Howard Donald, Jason Orange, Mark Owen i Robbie Williams potwierdzili, że w piątkę tworzą nowe wydawnictwo, które ukaże się na rynku w listopadzie – czytamy w oficjalnym komunikacie. – To pierwszy ich wspólny album od czasu wydanego w 1995 roku „Nobody Else”.

Take That come back

– Jestem niesamowicie podekscytowany, gdy znajduję się z chłopakami w jednym pokoju. Czuję się, jakbym powrócił do domu – skomentował decyzję o reaktywacji Williams. To on miał największe opory z powrotem w szeregi boysbandu. Jednak w końcu się udało.

– To ogromna przyjemność spędzać znów czas z Robem. Nie zmienia to faktu, że nadal jestem lepszym piłkarzem – żartuje inny członek grupy, Mark Owen.

Za pierwszy sygnał zmian w relacjach Williams – Take That można było uznać dwa premierowe, wspólne nagrania Robbie’ego i Gary’ego Barlowa, które trafią na składankę „In And Out Of Consciousness – The Greatest Hits 1999-2010” tego pierwszego. (za cgm.pl)