Robbie w reklamie Radia Zet

News

Największą europejską gwiazdę muzyki zobaczymy wkrótce w reklamie Radia ZET. Robbie Williams będzie bohaterem najnowszej kampanii reklamowej Radia ZET, która rozpoczyna się 9 września 2005 roku. Radio ZET rozpoczęło rozmowy z menedżmentem Williamsa już jesienią 2003 roku. Zdjęcia do reklamy odbyły się w maju 2005 roku w Hollywood. W ścieżce dźwiękowej reklamy została wykorzystana piosenka „Feel”. Radio ZET zawsze wiąże swój wizerunek z największymi gwiazdami. Robbie Williams jest drugą po Madonnie gwiazdą światowego formatu, która zdecydowała się na współpracę z Radiem ZET.

„Wybraliśmy Robbiego Williamsa, bo jego przeboje są niezwykle popularne wśród naszych słuchaczy, a jego wizerunek idealnie pasuje do marki Radia ZET” -mówi prezes Radia ZET Robert Kozyra.

Radio ZET jest pierwszą i jak dotąd jedyną stacją radiową, którą Robbie Williams zgodził się reklamować. Po raz pierwszy też Robbie Williams mówi w reklamie nie po angielsku. Poza Radiem ZET Williams użyczył swojego wizerunku takim uznanym markom jak Mercedes-Smart, Pepsi i Reebok. Kampanią z Robbiem Williamsem Radio ZET promuje swoje nowe hasło ( „Radio ZET – czułe granie”), które odzwierciedla zarówno rodzaj granej muzyki jak i bliski kontakt ze słuchaczem. Jest to muzyka przyjazna, łagodna, dająca przyjemność i odprężenie.

Najnowszy spot reklamowy Radia ZET, w którym Robbie Williams wystąpił osobiście, został nagrany w Hollywood. Zrealizowali go najlepsi amerykańscy fachowcy pracujący na co dzień z Julią Roberts, Tomem Cruisem, Bradem Pittem, Leonardo di Caprio i Sharon Stone. Scenariusz reklamy napisali Marek Bimer i Janusz Mazurczak. Reklamę Radia ZET reżyserował Scotty Bergstein, który był prawą ręką Ridley’a Scotta przy filmie „Thelma i Luiza”. Premiera pierwszej reklamy Radia ZET z Robbie Williamsem 9 września 2005 roku o godzinie 16:56 w programie Pierwszym Telewizji Polskiej, przed „Teleexpresem”.
Robbie Williams Radio Zet
źródło: Radio Zet

Czytaj też o: