Greatest Hits

Greatest HitsPremiera: 18 października 2004
Długość: 78 min. 43 sek.
Wytwórnia: EMI
Producent: Guy Chambers

Po ośmiu latach oszałamiającej popularności największy showman i duma Anglii, Robbie Williams, wydaje pierwszy album z kolekcją największych hitów. Płyta „Greatest Hits” oprócz doskonale już znanych najpopularniejszych utworów Robbiego, zawiera nowe piosenki – pierwsze od 2 lat.
Robbie Williams aż 16 razy dotarł ze swoimi singlami do angielskich notowań Top 10. 5 albumów wokalisty było w Anglii numerem #1, a łączna sprzedaż płyt Robbiego na świecie to 32 miliony egzemplarzy, z czego 17 milionów w samej Anglii. 3 zeszłoroczne sierpniowe koncerty Williamsa w Knebworth pobiły rekord oglądalności, przyciągając widownię liczącą 375,000 fanów. Robbie Williams aż 13 razy został wyróżniony nagrodami Brits.

Na trackliście „Greatest Hits” znajdą się utwory z 4 albumów Robbiego, które dotarły do pierwszych miejsc list sprzedaży – „Life Thru a Lens”, „I’ve Been Expecting You”, „Sing When You’re Winning” i „Escapology”. Na „Greatest Hits” usłyszymy między innymi hity takie jak „Let Me Entertain You”, „Angels”, znakomity duet z Kylie „Kids” i hit z płyty „Escapology” – „Feel”. Album „Greatest Hits” to również 2 nowe utwory, nagrane specjalnie na tą płytę: „Radio” – pierwszy singiel i „Misunderstood” – zaplanowany jako drugi utwór, promujący kompilację „Greatest Hits”. „Misunderstood” znajdzie się również w filmowej drugiej części przygód Bridget Jones „The Edge of Reason” – w kinach w listopadzie 2004. (za: traffic-club.pl)

Lista piosenek:

1.Old Before I Die
2.Angels
3.Lazy Days
4.Let Me Entertain You
5.Millennium
6.No Regrets
7.Strong
8.She’s The One
9.Rock DJ
10.Kids
11.Supreme
12.Let Love Be Your Energy
13.Eternity
14.The Road To Mandalay
15.Feel
16.Come Undone
17.Sexed Up
18.Radio
19.Misunderstood